Warsztaty i szkolenia

SEMINARIUM METODY HIDDENMIND

30 sierpnia; godz. 12 – 15.00. 2022 r. Warszawa (spotkanie jest stacjonarne, miejsce podam)

 
Wstęp wolny; osoby zainteresowane są proszone o zarejestrowanie się mailowo lub telefonicznie: 792 083 752; malgosia.lukakowalczyk@protonmail.com 
 
Spotkanie dla osób zainteresowanych nauką metody HiddenMind; dla osób, które pracują jako terapeuci, lub chcą zacząć taką pracę lub dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją świadomość tego kim naprawdę jesteśmy; jak łatwo możemy ulec jakiemuś zaburzeniu czy traumie i jak łatwo możemy z niej wyjść. 
HiddenMind to jedna z najbardziej skutecznych metod pracy z obszarem zdrowia, emocji i całego potencjału. Metodą tą pracuje się z każdym zaburzeniem, np. problemami z kręgosłupem, brakiem koncentracji, depresją, chorobami tarczycy, serca, bólami głowy, stresem, traumami itp. oraz problemami związanymi z wyzwaniami szkolnymi, z pracą czy związkami.
 
Na seminarium opowiem o metodzie, jak pracuje, jakie są pod stawowe założenia oraz pokażę przykładową korekcję na wylosowanej osobie z publiczności –  osoba ta dostanie przy okazji darmową terapię. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca obowiązują zapisy!!!  Miejsce podam osobom, które sie zapiszą, ponieważ muszę najpierw
 
 

Nowa edycja kursu HiddenMind – 1 weekend

05-07 sierpnia 2022 r (piątek/sobota: 10-18.00; niedziela: 10-15.00)

Koszt 1-go weekendu – 1650 zł

HiddenMind to metoda pracy z obszarem zdrowia i całym potencjałem człowieka. Jest to praca z Umysłem Podświadomym, w którym jest zapisane wszystko to,  czego doświadczyliśmy od momentu kiedy komórka jajowa mamy połączyła się z plemnikiem taty i utworzyła się nasza pierwsza komórka, która następnie zaczęła dzielić się i mnożyć aż powstał cały złożony organizm.

W HiddenMind uważamy, że ta pierwsza komórka jest czującym i zbierającym bodźce i informacje ze swojego otoczenia Umysłem, który jak taśma magnetofonowa rejestruje wszystko, to co się z nami działo i zapisuje to wszystko na swojej własnej, unikalnej „taśmie” życia. 

Umysł podświadomy dziecka wie doskonale czy pojawił się w porę, czy był oczekiwany i witany na tym świecie przez rodziców i cały klan rodzinny – czy nie. Doskonale wie, czy rodzice się kochali, czy zmagali się z problemami finansowymi, czy któreś z nich straciło pracę, czy mieli gdzie mieszkać itp… Czy środowisko w którym się rozwijał było zdrowe, czy też wpłynęły na niego jakieś toksyny, grzyby lub bakterie z łona mamy, czy poród odbył się w sposób naturalny, czy był on traumatyczny i w związku z tym siła życiowa dziecka uległa obniżeniu już na wstępie życia, czy organizm był w stanie po urodzeniu zintegrować się prawidłowo. Czy zaburzenia powstały na późniejszym etapie życia.

Podczas warsztatów uczę „docierać” do tej taśmy i usuwać przy pomocy specjalnych dźwięków korekcyjnych zapisane na niej negatywne doświadczenia, usuwać wirusy, bakterie, toksyny, grzyby itp. Wówczas, gdy nie ma już żadnych przeszkód – Umysł Podświadomy może ponownie podłączyć dany system tak, by organizm mógł wrócić do stanu homeostazy czyli zdrowia i pełnie swego potencjału. 

Efekty korekcji jeśli uda nam się podczas sesji dotrzeć do podłoża problemu – są widoczne czasem natychmiast, już jak osoba wstaje z łóżka po korekcji. Metoda HiddenMind służy zarówno do pracy z innymi osobami jak i ze sobą samym. Całość metody to 5 weekendów rozłożonych na cały rok, mniej więcej co 2 miesiące odbywa się kolejny zjazd. 

1-wszy weekend jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ta metodą. Żeby wziąć w nim udział, nie trzeba być terapeutą, ani mieć żadnej szczególnej wiedzy – całą wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, żeby pracować ta metodą zdobędziecie podczas zajęć na poszczególnych zjazdach. 
Całość metody metody składa się z III poziomów; na poziomie I i II są 2 weekendy a na poziomie III – 1 weekend. Po każdym poziomie uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia danego poziomu, a po III – dyplom ukończenia całości kursu. 

Nie ma obowiązku ukończenia całości szkolenia, jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie może lub nie chce. Ważne jest by ukończyć cały poziom i otrzymać dyplom jego ukończenia, ponieważ daje to możliwość dokończenia z inną grupą. 

Na 1 weekendzie: Poznajemy na nim podstawowe założenia tej metody, dowiadujemy się czym jest Umysł Podświadomy, jaką rolę odgrywa,  uczymy się komunikować z nim i otrzymywać potrzebne nam informacje,  które są niezbędne do odzyskania zdrowia, radości i pełnego swojego potencjału. 
Uczymy się min. diagnozować zaburzenia dotyczące półkul mózgowych, płynu mózgowo-rdzeniowego, pompy czaszkowo-krzyżowej, nieprawidłowej lateralizacji, źle ułożonych kości czaszki, szwów czaszkowych oraz podstawowych parametrów kręgosłupa.

Korygujemy szoki związane z narodzinami ( z zaskoczeniem i brakiem akceptacji ciąży przez rodziców i członków rodziny, trudnym procesem narodzin, cesarskim cięciem, porodem kleszczowym itp.), szczepieniami, ułożenie kości czaszki, szwów czaszkowych, kręgosłupa, problemy szkolne: dysleksja, dysgrafia,  problemy z koncentracją,  uczymy się korygować funkcjonowanie czakr, meridianów, pól aurycznych. 

2 weekend HiddenMind                                   

28 – 30 październik 2022 r (piątek/sobota: 10-18.00; niedziela: 10-15.00)

Koszt 2-go weekendu – 1650 zł

Podczas 2-go weekendu będziemy: uczymy się diagnozować i pracować z zaburzeniami typu: Body-Mind (tzw psychosomatyczne). W tych zaburzeniach Umysł Podświadomy ukrywa prawdziwy problem, z którym osoba nie chce zmierzyć się świadomie i zamiast tego tworzy tzw. problem zastępczy. Tym problemem mogą być nawracające migreny, bóle mięśni, depresje, nerwice, fibromialgia, stany lękowe itp., które nie mają żadnego podłoża fizycznego. Oprócz tego będziemy pracować z organami, gruczołami, z dysfunkcjami meridianowymi, energiami rezydualnymi, oraz korygować dolny odcinek kręgosłupa.  

3 weekend HiddenMind

02 – 04 grudnia 2022 r (piątek/sobota: 10-18.00; niedziela: 10-15.00)

Koszt 3-go weekendu – 1350 zł

Podczas 3-go weekendu będziemy: uczymy się pracować i korygować wady odziedziczone po przodkach, dysfunkcje meridianowe, diagnozować i usuwać: wirusy, bakterie, toksyny, pleśnie, grzyby itp… oraz dowiemy się w jaki sposób powstają zaburzenia i problemy – typowy scenariusz. Nauczymy się specjalnej korekcji całego kręgosłupa, dowiemy się co to są miazmy oraz nauczymy pracy z negatywnymi emocjami, przekonaniami itp. 

4 weekend HiddenMind                                   

03 – 05 luty 2023 r (piątek/sobota: 10-18.00; niedziela: 10-15.00)

Koszt 2-go weekendu – 1350 zł

Podczas 4-go weekendu będziemy: uczymy się pracować i korygować oczy i uszy, diagnozować i pracować z refluksami, przeprowadzać korektę dziecka w łonie mamy – jeśli występuje taka konieczność bo coś się dzieje z dzieckiem, diagnozować i korygować dysfunkcje komórkowe, pracować z tarczycą oraz płodnością (zarówno u kobiet jaki i mężczyzn) 

5 weekend HiddenMind

Koszt 2-go weekendu – 1650 zł

Na ten weekend przyjedzie do Polski Tom Griffin – termin jeszcze do ustalenia. Na tym weekendzie będzie powtórka całości materiału, dodatkowe nowe wiadomości oraz egzamin teoretyczny oraz praktyczny (korekcja na zaproszonych osobach z zewnątrz) Jest konieczny wymóg, ponieważ metoda HiddenMind została wpisana w Irlandii do Ministerstwa Oświaty jako szkoła – i egzamin jest obowiązkowy. 

 

POZOSTAŁE WARSZTATY I SZKOLENIA

WARSZTAT PRACY Z NERWEM BŁĘDNYM

on-line, 22-24 lipca (piątek, sobota, niedziela); godz. 18.30 – 21.00
Koszt: 450 zł 
 
Nerw błędny jest jednym z XII par nerwów czaszkowych; jest też najdłuższym nerwem w naszym ciele, ponieważ bierze on swój początek z okolicy potylicznej naszej czaszki i biegnie w dół zbierając informacje z całego ciała (części wegetatywnej: organów i gruczołów) i przekazując je mózgowi, który dzięki temu mózg może podjąć decyzje najbardziej optymalne dla organizmu, wprowadzając go w stan dobrego samopoczucia i równowagi. Co z kolei sprawia, że możemy pozostać w zdrowiu, radości i podejmować właściwe decyzje, niezależnie od tego co się dzieje na „zewnątrz” nas! Chodzi o to, żeby nasz wewnętrzny „mikrokosmos” był dokładnie taki, jaki chcemy. I na to pozwalają techniki pracy z nerwem błędnym! 
 
Podczas tych 3 wieczorów dowiecie się jak pracuje nerw błędny, dlaczego jest tak istotny, W jaki sposób wprowadza w stres nasze organy i gruczoły i jak temu przeciwdziałać. Nauczycie się się prostych ćwiczeń, technik oraz medytacji, które pozwolą Wam aktywować nerw błędny, a efekty takie jak spokój, relaks, świetny sen, apetyt, poprawa trawienia, spokój i znacznie większa wydolność serca, płuc, nerek itp. – będzie można poczuć bardzo szybko, bo czasem już podczas 1-go wieczora. Na 1-wszej edycji wśród uczestników była Pani, która miała od 10-ciu lat traumę po śmierci syna i zaczęła już poważnie chorować, szukała pomocy, ale nic nie skutkowało…. Po 1-wszym dniu, powiedziała, że pierwszy raz od 10-ciu lat wyspała się i ze to był taki sen jaki miała w dzieciństwie. Była bardzo zadowolona i zrelaksowana. Wiele ludzi, którzy nie radzą sobie ze stresem – odnosi szybkie i głębokie efekty podczas tych praktyk. Dotyczy to także ludzi z bardzo poważnymi problemami takimi jak: problemy z ciśnieniem krwi, stany zapalne w organizmie, choroby jelit, nerwice, problemy z trawieniem, sercem… i właściwie większość chorób cywilizacyjnych związana jest z wegetatywnym układem nerwowym i nerwem błędnym! Naukowcy odkryli także, że elektryczna stymulacja nerwu błędnego wpływ na takie problemy jak choroba Parkinsona, lekooporna depresja czy stan zapalny i ból stawów przy RZS (reumatoidalne zapalenie stawów). W najnowszych terapiach są wszczepiane odpowiednie stymulatory tego nerwu.
 
Warsztat będzie prowadzony on-line przez platformę Zoom, w związku z czym, należy mieć tę aplikację ściągniętą na swój komputer czy laptop. Aplikacja jest do pobrania bezpłatnie w Internecie. Ponieważ zajęcia będą się odbywać zdalnie – każdy, niezależnie od tego, gdzie się znajduje może wziąć a nich udział. Uczestnicy potrzebują zapewnić sobie matę do jogi, koc lub materac lub też własne łóżko – ponieważ część ćwiczeń będziemy wykonywać na leżąco, oraz krzesło bez podłokietników lub z niskimi podłokietnikami, tak, żeby można było swobodnie przechylać się na boki.   
Problemy fizyczne nie są przeciwskazaniem do wzięcia udziału w tym warsztacie (w tym kręgosłupa!) są nawet wskazaniem!  Zajęcia są interaktywne i  prowadzone w spokojnym tempie. Po warsztacie każdy otrzymuje prezentację i nagranie medytacji by móc samodzielnie praktykować. 
 
 

WARSZTAT INTELIGENCJI SERCA

on-line; 29 – 31 lipca (piątek, sobota, niedziela), godz. 18.30 – 21.00 
Koszt: 450 zł
 
Serce to organ szczególny w naszym ciele. Jest odbiornikiem i twórcą naszych emocji. Naukowcy dowiedli prowadząc badania, że organ ten jako pierwszy reaguje na bodźce i informacje, które docierają do naszego systemu, a dopiero później odbiera je mózg. Kiedy nasze serce jest zaburzone, nie potrafimy odczuwać  i przejawiać empatii; zamiast tego całość energii przekierowana zostaje do głowy i będziemy zbyt racjonalni, chłodni, zdystansowani, sztywni, kierujący się wyłącznie logiką. Oczywiście na poziome fizycznym będziemy doświadczać problemów i wszelkich zaburzeń w pracy tego organu. 
 
Podczas tego warsztatu, przez 3 dni, pracujemy z Uniwersalnym, wielowymiarowym Polem Serca oraz czakrą serca. Uwalniamy ten obszar od negatywnych emocji, lęków, programów, poprawiamy przepływ energii, łączymy się z dźwiękiem Mocy Serca oraz Żeńską, Boską Energią rezydującą w tym obszarze naszego ciała. Dzięki odpowiednim medytacjom poprawiamy krążenie krwi w sercu oraz jego dotlenienie. Podczas ostatniego dnia będziemy pracować z naszymi przodkami, ponieważ bez prawidłowych relacji z nimi nie będziemy mogli otrzymać wsparcia i spełnienia w ważnych obszarach naszego życia, jak choćby relacje. Dotyczy to także nieżyjących rodziców – ponieważ, jak twierdzą Vedy – starożytne księgi hinduskie – zanim zaczniemy pracować na siebie, najpierw musimy spłacić nasz dług wdzięczności za darowane nam życie. 
Warsztat odbędzie się także przez aplikację Zoom. Należy mieć tę aplikację ściągniętą na swój komputer czy laptop. Aplikacja jest do pobrania bezpłatnie w Internecie. Ponieważ zajęcia będą się odbywać zdalnie – każdy, niezależnie od tego, gdzie się znajduje może wziąć a nich udział.