ROK W EMOCJACH – KALENDARZ DO PRACY ENERGETYCZNEJ

ROK W EMOCJACH – KALENDARZ DO PRACY ENERGETYCZNEJ

Kalendarz Rok w Emocjach jest moją propozycją dla Państwa i pomysłem na przepracowanie trudnych emocji, które mamy wszyscy. Teraz, gdy z uwagi na ogłoszony stan pandemii, jesteśmy „uwięzieni” w swoich domach, wielu z nas nie ma pracy, dusimy się w maseczkach, unikamy kontaktu ze starszymi członkami rodziny z obawy przed ich zarażeniem, nie ma podróży, siłowni, kina, teatru, koncertów – tych trudnych emocji mamy jeszcze więcej. I teraz – nie mamy ich nawet gdzie bezpiecznie rozładować. I właśnie temu, a więc przepracowaniu takich emocji służy ten kalendarz.

Został on pomyślany tak, żeby działać wielotorowo. Poprzez niezwykłe, energetyczne zdjęcia na uczucia i wyobraźnię, poprzez zaprogramowane Motki Żywych Nici na konkretne emocje oraz poprzez praktyki taoistyczne na nasze narządy wewnętrzne, które przechowują konkretne emocje, takie jak lęk, żal, gniew, niecierpliwość itp. Praktyki te zostały stworzone przez starożytnych Mistrzów Taoistycznych ponad 8 tysięcy lat temu w Chinach. Odkryli oni, że organy takie jak: płuca, nerki, wątroba, serce i śledziona są siedliskiem przejawianych przez nas emocji pozytywnych i negatywnych. W praktykach chodzi o to, żeby emocje negatywne, które nas osłabiają, zamienić w pozytywne, które nas wzmocnią i odżywią dany organ.

 

Kalendarz jest już dostępny – Kup teraz

 

Kalendarz - styczeń

 

 

O autorkach

Morning Clouds (wł.Juliana Frances) jest australijską terapeutką, nauczycielką duchową, autorką i przede wszystkim twórczyną przepięknych Motków Żywych Nici (Living Threads), które zostały przez nią specjalnie zaprogramowane, tak by służyć do terapii. Tych motków jest ponad pięć tysięcy. Są ułożone w specjalnych książkach i kartach do pracy. Dzięki uprzejmości i zgodzie Morning Clouds, dzisiaj macie Państwo możliwość poznać 13 z nich. Wszystkie służą do pracy z emocjami.

Ostatnim dziełem Juliany Frances są przepiękne, energetyczne książki z różami. Juliana prowadzi także warsztaty zdrowotne i rozwojowe z Motkami Żywych Nici.

Więcej o autorce tych pięknych i energetycznych Motków można przeczytać na jej stronie internetowej: www.julianafrances.com

Małgorzata Łuka-Kowalczyk, autorka tego kalendarza jest terapeutką i nauczycielką metody HiddenMind w Polsce. W swojej pracy z pacjentami używa także od lat Motków Żywych Nici, których niezwykłą skuteczność potwierdziła już wielokrotnie na pacjentach i sobie samej. Stąd też zrodził się pomysł, by wykorzystać ich potencjał do pracy z emocjami, które utrudniają nam prawidłowe funkcjonowanie i oglądanie życia takim jakie ono jest a nie takim jakie się nam ono przez pryzmat naszych emocji wydaje.

Od 2006 roku autorka praktykuje Tao, dzięki czemu zmieniła swoje życie o 180 stopni. Wiedząc, że zmiana jest nie tylko możliwa, ale i konieczna, na kartkach tego kalendarza przedstawia Państwu proste, ale bardzo skuteczne praktyki taoistyczne, które pozwalają uzupełnić pracę energetyczną z Motkami.